Nacházíte se zde: Úvod » Aktuality

Základní škola do odvolání nebude organizovat sběr papíru. Přestali jsme za něj dostávat jakékoliv ohodnocení, proto je stejné, když dáte papír do obecních kontejnerů. Děkujeme za pochopení. Havlenová

V době uzavření mateřské školy - nouzový stav, koronavir - se úplata nevybírá. Tzn. za měsíc březen se nevybírá a až do odvolání. Pokud už jste na účet školy uhradili, kontaktujte p. Všetičkovou.

1. 4. 2020 Eva Havlenová, ředitelka školy

Úplata za družinu, která je již vybraná, tak se její poměrná část - za dobu nepřítomnosti v družině, přesune na další měsíce - od září 2020.

1. 4. 2020 Eva Havlenová, ředitelka školy

Vážení rodiče, na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 10. 3. 2020 se od zítřka středa 11. 3. 2020 zakazuje osobní přítomnost žáků v základních školách pro potřebu ochrany před výskytem a šířením onemocnění COVID-19. Opatření je vydáno zatím na dobu neurčitou.

Současně se ruší činnost všech odpoledních zájmových kroužků (sportovky aj.)

(Mateřská škola se nezavírá, informace podává ved. učitelka Daniela Oujezdská)

Vaše děti tedy od zítřka nebudou chodit do základní školy. Je možno si na jejich hlídání vzít ošetřovné.

Žáci si všechny potřebné učebnice dnes berou domů. Průběžně budeme na mail jednoho z rodičů posílat domácí úkoly, ať je píšou každý den, nenechávat na poslední chvíli.

Telefony učitelů –

721362391 Bc. Martina Komárková – třídní učitel 1.,2. r.

737437300 Mgr. Lenka Sekaninová – třídní učitel 3.,4.,5. r.

737034632 Mgr. Eva Havlenová – ředitelka školy

Děkuji Eva Havlenová, ředitelka