Nacházíte se zde: Úvod » Mateřská škola » Informace pro rodiče

Informace pro rodiče

Provoz MŠ Lipová je od 6:30hod – 15:30hod. Měsíční kalkulace školného od 1.9.2015 je 200 Kč.

Měsíční kalkulace stravného na den od 1.9.2017:

• Věk dítěte 2 - 6 let: 36 Kč (přesnídávka: 9Kč, oběd: 16Kč, svačina: 9Kč, nápoje 2 Kč)
  • Věk dítěte 7 let: 42 Kč (přesnídávka: 9Kč, oběd: 22Kč, svačina: 9Kč, nápoje 2 Kč)
  • Cizí strávnící: 60 Kč (oběd)

Způsob platby:

Úplata za předškolní vzdělávání a stravování dítěte jsou platby, které jsou pro rodiče povinné. Opakované neuhrazení těchto plateb je považováno za závazné porušení povinností zákonných zástupců a v konečném důsledku může být důvodem pro ukončení docházky do mateřské školy (zákon 561/2004 Sb., Školský zákon, § 35, odst. 1d). Platby probíhají hotově v Základní škole Lipová u hospodářky školy a to vždy do 15. dne následujícího měsíce. Platba může také probíhat bankovním převodem. Rodiče musí oznámit hospodářce, jakým způsobem budou platbu provádět. Jídelníček je sestavován za základě zásad zdravé výživy. Strava se připravuje přímo v MŠ. Po celý den je zajištěn pitný režim dětí.

Telefon do školky: +420 582 391 414

Poskytování informací rodičům:

Jakékoli informace o dětech mohou rodiče sdělit učitelce při předávání dítěte, nebo se mohou dohodnout individuálně na jiném čase. Hromadné informace mohou získat na třídních schůzkách, školních akcích, nástěnkách.

Dítě do mateřské školy potřebuje:

• přezůvky s nešpinící gumou a pevnou patou
  • hrací kalhoty, popř. tričko
  • pyžamo
  • polštářek na spaní (podepsaný)

Doporučujeme dát dětem do kapsáře v šatně:

• teplákovou soupravu
  • náhradní ponožky a spodní prádlo, v zimě punčocháče
  • náhradní tričko
  • dle uvážení náhradní boty na pobyt venku
  • během měsíce září přineste dětem cvičební úbor: tričko, krátké kalhoty

Do oblečení na pobyt venku nezapomeňte dětem dát látkový kapesník (oblečení, ve kterém dítě přišlo do MŠ a do teplákové soupravy). Papírové kapesníky používáme pouze ve třídě a lehárně.

Nacházíte se zde: Úvod » Mateřská škola » Informace pro rodiče