Družina

Školní družina je součástí základní školy. Třída je vybavena novým nábytkem, hračkami, hrami, sportovním náčiním a dalšími potřebnými pomůckami či materiály. K realizaci svých činností využíváme také tělocvičnu, hřiště, prostor za školou a třídu s interaktivní tabulí.

Školní družina realizuje výchovnou, vzdělávací a zájmovou činnost mimo vyučování. Činnosti probíhají formou pravidelných nebo příležitostných aktivit z oblastí vzdělávacích, rekreačních či zájmových. Vytváříme takové prostředí, aby se děti cítily spokojené, bezpečné, jisté. Při práci se snažíme, aby každý žák mohl uplatnit své specifické vlohy a schopnosti. Činnost naší družiny, která je školským zařízením pro zájmové vzdělávání, je řízena školním vzdělávacím programem. V naší školní družině máme jeden společný cíl: trávit čas mimo vyučování příjemně a smysluplně, v atmosféře plné tolerance a spolupráce. Každý rok družina hraje celoroční hru.

Personální obsazení:

• Mgr. Iveta Vybíhalová
  • Mgr. Martina Komárková

Organizační podmínky:

Do školní družiny jsou děti přijímány na základě písemných přihlášek. Odchod žáků ze školní družiny je uskutečňován na základě písemných záznamů o docházce v třídní knize. Jiný způsob je realizován pouze na základě písemné omluvenky, eventuálně po telefonické domluvě s rodiči. Poplatek za školní družinu je 100 Kč měsíčně.

Dokumenty: