Recitační soutěž + ponožkový den

21.3.2023

V úterý 21.3.2023 se uskutečnila RECITAČNÍ SOUTĚŽ, na kterou se všichni žáci pečlivě připravovali. Nejen, že si vyzkoušeli roli recitátora, ale také i porotce. Tři žáci, kteří získali nejvíce bodů, obdrželi krásné ceny. A kdo se to vlastně umístil na prvních třech místech? To nám snad ani nebudete věřit! Bruno Neils Lipták a Thea Karolína Liptáková se dělili o první místo a v patách jim byla jejich sestra Louisa Mia Liptáková. Výherní místa byla sice jen tři, ale všichni si zasloužili potlesk a malou drobnost. Děkujeme všem účastníkům a budeme se těšit zase na příští rok. ———– S datem 21.3. souvisí především mezinárodní den Downova syndromu. V tento den jsme si každý vzal odlišnou ponožku, protože lidé s DS mají jeden chromozom jinak, jsou trochu odlišní, ale pořád patří k nám a pořád jsou to lidé s laskavým srdcem. ♥ I.V.